Tamara Vrijstaande Wastafel van hars en marmer
Tamara Vrijstaande Wastafel van hars en marmer
In steen gebeeldhouwd
In steen gebeeldhouwd
De vrijstaande wastafel Tamara is uit één enkel blok natuursteen gesneden en valt op door zijn elegante, sculpturale silhouet. Verkrijgbaar in Carrara- en Marquina-marmer, evenals in travertijn, vertoont elk exemplaar een kenmerkende natuurlijke adering, waardoor elke wastafel uniek is. De vorm vloeit in één vloeiende beweging over van een konische voet naar een cilindrische kom, waardoor een vorm ontstaat die zacht, vloeiend en prachtig geproportioneerd aanvoelt.
Een bijpassende stenen afvoer zorgt voor een ononderbroken afwerking, terwijl openingen aan de achterzijde en onderzijde een flexibele installatie mogelijk maken met afvoer via de wand of de vloer. In combinatie met vloer- of wandgemonteerde kranen uit de collectie van Riluxa brengt de Tamara een rustige verfijning en een gracieuze uitstraling in elke badkamer.

Over ons Marmer
Marmer heeft een gevoel van luxe en een inherente natuurlijke schoonheid en brengt verfijning in het decor van een badkamer. Het is al duizenden jaren het materiaal bij uitstek voor badkamerwastafels en een tijdloze klassieker. Dit product is verkrijgbaar in het intense zwarte Nero Marquina marmer en in het klassieke Italiaanse witte Carrara marmer, dus u vindt zeker de juiste keuze voor uw badkamer. Bekijk ook onze marmeren wastafelcollectie.
Kenmerken
Authentiek marmer
Dit product is gemaakt van authentiek marmer, gewaardeerd om zijn natuurlijke schoonheid, unieke adering en luxueuze textuur.
Gemakkelijk onderhoud
Uiterst gemakkelijk te schoon te maken met huishoudelijke schoonmaakmiddelen.
Gaat lang mee
Dit zeer resistente materiaal kan gemakkelijk thuis worden vernieuwd in geval van lichte krassen.
Gemoedsrust
Als u bij Riluxa koopt, kunt u er zeker van zijn dat uw investering beschermd wordt door onze robuuste garantie van 5 jaar. Kwaliteit en gemoedsrust, gegarandeerd.
Wat zit er in de doos
Jouw Tamara
Wij verzenden uw Tamara in een zorgvuldig ontworpen, stevige verpakking, zodat het in perfecte staat aankomt. We hopen dat het u vele plezierige jaren zal bezorgen.
Wastafelafvoer
Om ervoor te zorgen dat u uw Tamara meteen kunt gebruiken, leveren wij een stijlvolle, hoogwaardige wastafelafvoer, zodat u deze probleemloos kunt installeren.
Gevormd door deskundige handen
Een trotse traditie van vakmanschap
| Kleur | Zwart of White Carrara |
| Merk | Riluxa |
| Type installatie | vrijstaand |
| Materiaal | Marmer, Gekleurd Hars |
| Afwerking | Mat |
| Breedte | 48cm |
| Diepte | 48cm |
| Hoogte | 85cm |
| Gewicht | 35kg |
| Afvoer inbegrepen | Ja |
| overloop | Geen |
| Op maat gemaakt | Nee |
| Levertijden | Afhankelijk van beschikbaarheid - Neem contact met ons op |
| Garantie | 5 jaar |