Tokyo Vrijstaande Badkuip
Tokyo Vrijstaande Badkuip
Voor een diepgaande, meeslepende badervaring
Voor een diepgaande, meeslepende badervaring
Geïnspireerd door de Japanse badtradities nodigt het Tokyo-bad u uit voor een diepgaande, rechtopstaande badervaring. Dankzij het hoge profiel en de perfect verticale wanden stijgt het water hoog rond het lichaam, waardoor een rustgevende, omhullende warmte ontstaat. De geïntegreerde bank ondersteunt een ontspannen houding, waardoor de bader zich kan onderdompelen in een herstellend bad dat gericht is op stilte en onderdompeling.
De Tokyo-badkuip is vervaardigd uit Mineral Stone®, ons hoogwaardige solid surface-materiaal, en biedt een indrukwekkende warmtebehoud en een zachte, natuurlijke, hygiënische en onderhoudsvriendelijke afwerking. Dankzij zijn compacte formaat is hij ideaal om zelfs de kleinste badkamer om te toveren tot een rustige oase. Verkrijgbaar in lengtes van 100, 110 en 120 cm.
Met een hoogte van 76 cm past de Tokyo het best bij een hoge vloermontage kraan, zoals onze Leaf vloermontage gebogen badkraan, of een minimalistische wandmontage optie. Voor extra gemak bij het in- en uitstappen kan het bad ook worden gecombineerd met onze Raku-badtrede. Als u een andere benadering van Japans geïnspireerd baden wilt ontdekken, bekijk dan onze Osaka ronde badkuip.

Over Mineral Stone®
Een geavanceerde combinatie van fijngemalen natuurlijke mineralen en zuivere hoogwaardige harsen, Mineral Stone® (ook bekend als solid surface of steenhars) biedt duurzaamheid en grote veelzijdigheid. Ontwerpmogelijkheden zijn overvloedig, met de mogelijkheid om zowel vloeiende rondingen als geometrische vormen te creëren. Onze stijlvolle collectie solid surface wastafels getuigt van de kracht van dit materiaal. Bekijk ook onze Mineral Stone® badkuipen.
Kenmerken
Mineral Stone®
Gemaakt van luxueus mat Mineral Stone®, ons exclusieve steenharsmateriaal, voor duurzaamheid, eenvoudig onderhoud en tijdloze elegantie. Verfraai uw ruimte met duurzame schoonheid.
Anti-Bacterieel
Dit niet-poreuze, naadloze materiaal is bestand tegen de groei van bacteriën en schimmels. Perfect voor hygiënegevoelige ruimtes, zoals keukens, badkamers en zorginstellingen.
Gemakkelijk onderhoud
Dagelijks onderhoud is zo eenvoudig als schoonmaken met zeepwater of een standaard schoonmaakmiddel. terwijl een mild schuurmiddel vlekken gemakkelijk verwijdert.
Gaat lang mee
Ons exclusieve Mineral Stone® materiaal biedt uitstekende warmtebehoudende eigenschappen voor een langer onderdompelen.
Gemoedsrust
Als u bij Riluxa koopt, kunt u er zeker van zijn dat uw investering beschermd wordt door onze robuuste garantie van 5 jaar. Kwaliteit en gemoedsrust, gegarandeerd.
Wat zit er in de doos
Jouw Tokyo
Wij verzenden uw Tokyo in een zorgvuldig ontworpen, stevige verpakking, zodat het in perfecte staat aankomt. We hopen dat het u vele plezierige jaren zal bezorgen.
Badafvoer
Om ervoor te zorgen dat u uw Tokyo meteen kunt gebruiken, leveren wij een stijlvolle, hoogwaardige badafvoer, zodat u deze probleemloos kunt installeren.
Bad sifon
Bij elke Riluxa-badkuip leveren wij een ondiepe sifon met een flexibele afvoerbuis van slijtvast polypropyleen.
Gevormd door deskundige handen
Een trotse traditie van vakmanschap
| Lengte | 100cm of 110cm of 120cm |
| Merk | Riluxa |
| Type installatie | vrijstaand |
| Op maat gemaakt | Nee |
| Materiaal | Mineral Stone® |
| Kleur | Wit - RAL 9016 |
| Afwerking | Mat |
| Breedte | 70cm |
| Hoogte | 76cm |
| Gewicht | 100kg, 110kg, 120kg |
| Capaciteit | 360L, 390L |
| overloop | Geen |
| Afvoer inbegrepen | Ja |
| Rand | Geen |
| Levertijden | Afhankelijk van beschikbaarheid - Neem contact met ons op |
| Garantie | 5 jaar |