Elegance Silestone Hangende Dubbele Wastafel
Elegance Silestone Hangende Dubbele Wastafel
Breng wat weelderigheid in uw badkamer met de Elegance vrijhangende wastafel. Dit meubelstuk, gekenmerkt door strakke lijnen en een sterke rechthoekige vorm, heeft een subtiele helling naar de centrale afvoer. Het is gemaakt van het prachtige Silestone® en voegt verfijning toe aan elke high-end badkamer met een moderne uitstraling.

Over Silestone
Silestone is een opmerkelijk resistent materiaal dankzij de samenstelling van 94% kwarts. Met meer dan 70 kleuren in onze Silestone-collectie hebt u bijna een oneindige keuze aan kleuren en texturen. Of u nu de voorkeur geeft aan een neutrale wastafel voor een minimalistische uitstraling of een gedurfde keuze maakt voor een dramatisch badkamerontwerp, u vindt het zeker hier. Voor het volledige assortiment, ontdek onze Silestone wastafels.
Kenmerken
Gaat lang mee
Dit materiaal staat bekend om zijn uitzonderlijke duurzaamheid: het is bestand tegen dagelijks gebruik en behoudt ook na verloop van tijd nog steeds zijn oorspronkelijke uiterlijk.
Meervoudige kleuren
Verkrijgbaar in verschillende kleuren die passen bij elke badkamerstijl.
Op maat gemaakt
Deze op maat gemaakte optie biedt een unieke en op maat gemaakte oplossing die zorgt voor een perfecte pasvorm en naadloze integratie in elke ruimte, waardoor een gepolijste en samenhangende uitstraling ontstaat. Voor meer informatie, ontdek onze maatwerkservice.
Anti-Bacterieel
Silestone is moeiteloos te reinigen dankzij de niet-poreuze, vlekbestendige eigenschappen. De unieke Bacteriostatische technologie remt de groei van bacteriën en zorgt voor een hygiënisch en smetteloos oppervlak in uw badkamer.
Gemaakt in Valencia
Onze producten worden met trots gemaakt in Valencia, Spanje, dat bekend staat om zijn hoogwaardige vakmanschap en innovatieve ontwerpcultuur. Elk stuk wordt met de hand gemaakt in Valencia, Spanje.
Garantie
Wanneer u bij Riluxa koopt, kunt u erop vertrouwen dat uw investering wordt beschermd door de robuuste garantie van 5 jaar van Silestone. Gegarandeerde kwaliteit en gemoedsrust.
Wat zit er in de doos
Uw Product
Wij verzenden uw Elegance in een zorgvuldig ontworpen, stevige verpakking, zodat het in perfecte staat aankomt. We hopen dat het u vele plezierige jaren zal bezorgen.
Montagebeugels
Bevestigingsbeugels worden altijd meegeleverd met onze vrijhangende wastafels om een veilige installatie te garanderen en verborgen extra's te voorkomen.
| Afwerking | gepolijst of Mat |
| Merk | Cosentino® |
| Op maat gemaakt | Ja |
| Type installatie | wandhangend |
| Materiaal | Silestone |
| Kleur | Selectie van Silestone kleuren |
| Breedte | Op maat gemaakt |
| Diepte | Op maat gemaakt |
| Hoogte | 12.5cm |
| Afmetingen van de holte | 49x30cm |
| Gewicht | 30kg/m² |
| Afvoer inbegrepen | Ja - Chroom |
| overloop | Geen |
| Bevestigingsset / Steunbeugels | Ja |
| Snijmarge | +/- 0.5cm |
| Levertijden | 6 weken |
| Garantie | 5 jaar |
Silestone® wastafels Installatie-instructies
Silestone® wastafels Gebruiks- en onderhoudsinstructies
Silestone® Garantie
Silestone® Materiaal Technisch Gegevensblad
Silestone® Prestatieverklaring
Silestone® Milieuverklaring