Tom Carrara Marmeren Toiletpapier Rolhouder
Tom Carrara Marmeren Toiletpapier Rolhouder
Luxueuze eenvoud
Luxueuze eenvoud
Ervaar de luxe van alledaagse voorwerpen met de Tom Carrara marmeren toiletpapierhouder. De ronde vorm, vervaardigd uit Carrara marmer, is een uitdrukking van pure elegantie. Dit stuk is meer dan een toiletpapierhouder, het is een subtiele demonstratie van de impact die luxueuze eenvoud kan hebben. De Tom Carrara marmeren toiletpapierhouder voegt een touch van elegantie toe aan uw badkamerinterieur.
Kenmerken
Authentiek marmer
Dit product is gemaakt van authentiek marmer, gewaardeerd om zijn natuurlijke schoonheid, unieke adering en luxueuze textuur.
Gemoedsrust
Als u bij Riluxa koopt, kunt u er zeker van zijn dat uw investering beschermd wordt door onze robuuste garantie van 5 jaar. Kwaliteit en gemoedsrust, gegarandeerd.
Wat zit er in de doos
Jouw Tom
Wij verzenden uw Tom in een zorgvuldig ontworpen, stevige verpakking, zodat het in perfecte staat aankomt. We hopen dat het u vele plezierige jaren zal bezorgen.
| Materiaal | Marmer of Metaal |
| Merk | Riluxa |
| Type installatie | wandhangend |
| Op maat gemaakt | Nee |
| Kleur | Wit - RAL 9016 |
| Afwerking | Mat |
| Lengte | 12cm |
| Breedte | 12cm |
| Hoogte | 12cm |
| Gewicht | 0.5 |
| Bevestigingsset / Steunbeugels | Ja |
| Levertijden | Afhankelijk van beschikbaarheid - Neem contact met ons op |
| Garantie | 5 jaar |
| Producttype | Toiletrolhouder |