Biham Vrijstaande Badkuip
Biham Vrijstaande Badkuip
De meest ergonomische badkuip van allemaal.
De meest ergonomische badkuip van allemaal.
Het Biham Vrijstaande Bad van Riluxa is ontworpen met een innovatieve, ergonomische bodem die een uitzonderlijk rustgevende en spanningsvrije badervaring garandeert. Door de natuurlijke S-bocht van de wervelkolom te behouden, worden de nek en bovenrug gestabiliseerd terwijl de heupen, knieën en enkels juist gebogen worden. Hierdoor wordt de druk op de gewrichten verminderd en ontstaat er een gevoel van gewichtloosheid. De Biham ondersteunt uw lichaam in de ideale positie voor ontspanning, waardoor u volledig tot rust komt en spierspanning wordt verminderd.
Geniet van een ultieme verjongingservaring terwijl u zich omringt met het comfortabele warme water. De Biham heeft een eigentijds ontwerp met een strakke buitenkant van mat Mineral Stone®, die wordt gekenmerkt door sterke lijnen en slanke randen. Combineer het bad met onze Biham Wastafel voor een moderne badkamer esthetiek.

Over Mineral Stone®
Een geavanceerde combinatie van fijngemalen natuurlijke mineralen en zuivere hoogwaardige harsen, Mineral Stone® (ook bekend als solid surface of steenhars) biedt duurzaamheid en grote veelzijdigheid. Ontwerpmogelijkheden zijn overvloedig, met de mogelijkheid om zowel vloeiende rondingen als geometrische vormen te creëren. Onze stijlvolle collectie solid surface wastafels getuigt van de kracht van dit materiaal. Bekijk ook onze Mineral Stone® badkuipen.
Kenmerken
Mineral Stone®
Gemaakt van luxueus mat Mineral Stone®, ons exclusieve steenharsmateriaal, voor duurzaamheid, eenvoudig onderhoud en tijdloze elegantie. Verfraai uw ruimte met duurzame schoonheid.
Anti-Bacterieel
Dit niet-poreuze, naadloze materiaal is bestand tegen de groei van bacteriën en schimmels. Perfect voor hygiënegevoelige ruimtes, zoals keukens, badkamers en zorginstellingen.
Gemakkelijk onderhoud
Dagelijks onderhoud is zo eenvoudig als schoonmaken met zeepwater of een standaard schoonmaakmiddel. terwijl een mild schuurmiddel vlekken gemakkelijk verwijdert.
Gaat lang mee
Ons exclusieve Mineral Stone® materiaal biedt uitstekende warmtebehoudende eigenschappen voor een langer onderdompelen.
Verschillende Maten
Verkrijgbaar in verschillende maten voor alle ruimtes.
Installatie
Geschikt voor zowel vrijstaande, back-to-wall, hoek- of inbouw installaties.
Ergonomisch
Uitzonderlijk comfortabele, ergonomisch vormgegeven bodem.
Gemoedsrust
Als u bij Riluxa koopt, kunt u er zeker van zijn dat uw investering beschermd wordt door onze robuuste garantie van 5 jaar. Kwaliteit en gemoedsrust, gegarandeerd.
Wat zit er in de doos
Jouw Biham
Wij verzenden uw Biham in een zorgvuldig ontworpen, stevige verpakking, zodat het in perfecte staat aankomt. We hopen dat het u vele plezierige jaren zal bezorgen.
Badafvoer
Om ervoor te zorgen dat u uw Biham meteen kunt gebruiken, leveren wij een stijlvolle, hoogwaardige badafvoer, zodat u deze probleemloos kunt installeren.
Bad sifon
Bij elke Riluxa-badkuip leveren wij een ondiepe sifon met een flexibele afvoerbuis van slijtvast polypropyleen.
Gevormd door deskundige handen
Een trotse traditie van vakmanschap
| Plank | Ja of Geen |
| Kleur | Wit - RAL 9016 of Zwart |
| Lengte | 160cm of 170cm |
| Gewicht | 150kg of 166kg |
| Capaciteit | 270L of 360L |
| Merk | Riluxa |
| Op maat gemaakt | Nee |
| Type installatie | vrijstaand |
| Materiaal | Mineral Stone® |
| Afwerking | Mat |
| Breedte | 72cm |
| Hoogte | 55cm |
| Afvoer inbegrepen | Ja |
| overloop | Ja |
| Rand | Geen |
| Levertijden | Afhankelijk van beschikbaarheid - Neem contact met ons op |
| Garantie | 5 jaar |