Vega ronde spiegel met zwart frame
Vega ronde spiegel met zwart frame
De Vega ronde spiegel is een moderne must-have met een mooi diepte-effect. De zwarte metalen lijst steekt subtiel naar voren, waardoor de spiegel wat zwaarder en steviger lijkt. Het glas zit net iets verzonken, wat het strakke ronde profiel van de spiegel nog meer laat uitkomen en hem een architectonische uitstraling geeft.
Verkrijgbaar in 4 verschillende maten is de Vega-spiegel ontworpen om zowel moderne badkamers als entrees te verfraaien. Een tijdloze ronde spiegel met een gedurfde omtrek, perfect voor interieurs die de voorkeur geven aan verfijnde contrasten en eenvoud. Ook verkrijgbaar in een versie met verlichting.
Kenmerken
Responsible by Design
Free from lead, copper, solvents or harmful VOCs, our mirrors meet stringent environmental standards making them safe for your home and the environment.
Gemaakt in Valencia
Onze producten worden met trots gemaakt in Valencia, Spanje, dat bekend staat om zijn hoogwaardige vakmanschap en innovatieve ontwerpcultuur.
Gemoedsrust
Als u bij Riluxa koopt, kunt u er zeker van zijn dat uw investering beschermd wordt door onze robuuste garantie van 3 jaar. Kwaliteit en gemoedsrust, gegarandeerd.
Wat zit er in de doos
Jouw Vega
Wij verzenden uw Vega in een zorgvuldig ontworpen, stevige verpakking, zodat het in perfecte staat aankomt. We hopen dat het u vele plezierige jaren zal bezorgen.
Montagemateriaal
De Vega wordt geleverd met alle essentiële hardware voor een veilige bevestiging aan de muur. Kies schroeven die geschikt zijn voor uw specifieke wandmateriaal om een veilige installatie te garanderen.
| Kleurtemperatuur | Warm wit (3200K) of Neutraal wit (4300K) of Koud wit (6000K) |
| Materiaal | Glas of Metaal |
| Merk | Riluxa |
| Helderheid | 1050LM |
| LED-spanning | Netvoeding, 12V DC uitgang |
| Stroomverbruik | 10W |
| Gewicht | - |
| Op maat gemaakt | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Verlichting | Niet verlicht |
| Type installatie | wandhangend |
| Bevestigingsset / Steunbeugels | Ja |
| Levertijden | 5 weken |
| Garantie | 3 jaar |

Compromisloze materialen
Onze spiegels zijn vervaardigd uit 4 mm dik premium floatglas, zorgvuldig geproduceerd in Spanje volgens Europese kwaliteitsnormen. Ze bieden een onberispelijke helderheid, perfecte vlakheid en duurzame veerkracht in vochtige ruimtes. Ze zijn gemaakt zonder lood, koper of schadelijke chemicaliën en vormen een veiliger, schoner en duurzaam alternatief.
Gecertificeerd
Elke Riluxa-spiegel voldoet aan strenge Europese normen voor kwaliteit, veiligheid en milieuverantwoordelijkheid:
Milieubewust ontwerp
- RoHS-gecertificeerd – Vrij van gevaarlijke stoffen (lood, kwik, enz.)
- CE-gemarkeerd – Voldoet aan alle EU-richtlijnen op het gebied van gezondheid, veiligheid en milieu
Bekijk onze Installatie-instructies
Bekijk onze Spiegel gebruik & onderhoud