Ruta Plus Hangende Wastafel
Ruta Plus Hangende Wastafel
Deze hangende wastafel, vervaardigd uit luxueus Mineral Stone®, biedt een perfecte mix van eigentijds design en uitzonderlijke duurzaamheid. Het strakke solid surface-oppervlak wordt prachtig aangevuld door een verfijnde laminaatrand, wat een subtiel textuurcontrast toevoegt aan uw badkamer. Voor een zuivere en coherente esthetiek is dit model voorzien van een geïntegreerde overloop en een bijpassende witte pop-up afvoer die de minimalistische uitstraling versterkt. Ervaar de perfecte balans tussen vorm en functie met een hoogwaardig materiaal dat even onderhoudsvriendelijk als elegant is.

Over Mineral Stone®
Een geavanceerde combinatie van fijngemalen natuurlijke mineralen en zuivere hoogwaardige harsen, Mineral Stone® (ook bekend als solid surface of steenhars) biedt duurzaamheid en grote veelzijdigheid. Ontwerpmogelijkheden zijn overvloedig, met de mogelijkheid om zowel vloeiende rondingen als geometrische vormen te creëren. Onze stijlvolle collectie solid surface wastafels getuigt van de kracht van dit materiaal. Voor het volledige assortiment, ontdek onze Mineral Stone® wastafels.
Kenmerken
Mineral Stone®
Gemaakt van luxueus mat Mineral Stone®, ons exclusieve steenharsmateriaal, voor duurzaamheid, eenvoudig onderhoud en tijdloze elegantie. Verfraai uw ruimte met duurzame schoonheid.
Anti-Bacterieel
Dit niet-poreuze, naadloze materiaal is bestand tegen de groei van bacteriën en schimmels. Perfect voor hygiënegevoelige ruimtes, zoals keukens, badkamers en zorginstellingen.
Gemoedsrust
Als u bij Riluxa koopt, kunt u er zeker van zijn dat uw investering beschermd wordt door onze robuuste garantie van 5 jaar. Kwaliteit en gemoedsrust, gegarandeerd.
Wat zit er in de doos
Jouw Ruta
Wij verzenden uw Ruta in een zorgvuldig ontworpen, stevige verpakking, zodat het in perfecte staat aankomt. We hopen dat het u vele plezierige jaren zal bezorgen.
Wastafelafvoer
Om ervoor te zorgen dat u uw Ruta meteen kunt gebruiken, leveren wij een stijlvolle, hoogwaardige wastafelafvoer, zodat u deze probleemloos kunt installeren.
Bevestigingsset
Bevestigingssets worden geleverd bij onze wandproducten (ze zijn niet specifiek voor droge muren, zorg ervoor dat u het juiste type gebruikt afhankelijk van uw type muur).
| Merk | Riluxa |
| Op maat gemaakt | Nee |
| Type installatie | wandhangend |
| Materiaal | Mineral Stone®, Laminaat |
| Kleur | Wit - RAL 9016 |
| Afwerking | Mat |
| Breedte | 120cm |
| Diepte | 46cm |
| Hoogte | 15cm |
| Afmetingen van de holte | 29x48cm |
| Gewicht | 30kg |
| Kraangat | Ja |
| Afvoer inbegrepen | Ja |
| overloop | Ja |
| Bevestigingsset / Steunbeugels | Ja |
| Rand | Ja |
| Aantal nissen | 0 |
| Levertijden | Afhankelijk van beschikbaarheid - Neem contact met ons op |
| Garantie | 5 jaar |