Tower Vrijstaande Wastafel
Tower Vrijstaande Wastafel
De vrijstaande wastafel Tower, met een hoogte van 85 cm, het is een prachtig badkamervaswasstel. Het minimalistische cilindervormige ontwerp straalt een moderne esthetiek uit. Verkrijgbaar in puur wit, past hij gemakkelijk in verschillende badkamerinterieurs. Deze wastafel is gemaakt van Mineral Stone® en is zowel duurzaam als visueel aantrekkelijk. De vrijstaande installatie voegt een dramatische flair toe aan elke badkamer. De Tower vrijstaande wastafel is een perfecte keuze voor wie op zoek is naar een opvallend element in zijn badkamer.

Over Mineral Stone®
Een geavanceerde combinatie van fijngemalen natuurlijke mineralen en zuivere hoogwaardige harsen, Mineral Stone® (ook bekend als solid surface of steenhars) biedt duurzaamheid en grote veelzijdigheid. Ontwerpmogelijkheden zijn overvloedig, met de mogelijkheid om zowel vloeiende rondingen als geometrische vormen te creëren. Onze stijlvolle collectie solid surface wastafels getuigt van de kracht van dit materiaal. Voor het volledige assortiment, ontdek onze Mineral Stone® wastafels.
Kenmerken
Mineral Stone®
Gemaakt van luxueus mat Mineral Stone®, ons exclusieve steenharsmateriaal, voor duurzaamheid, eenvoudig onderhoud en tijdloze elegantie. Verfraai uw ruimte met duurzame schoonheid.
Anti-Bacterieel
Dit niet-poreuze, naadloze materiaal is bestand tegen de groei van bacteriën en schimmels. Perfect voor hygiënegevoelige ruimtes, zoals keukens, badkamers en zorginstellingen.
Gemoedsrust
Als u bij Riluxa koopt, kunt u er zeker van zijn dat uw investering beschermd wordt door onze robuuste garantie van 5 jaar. Kwaliteit en gemoedsrust, gegarandeerd.
Wat zit er in de doos
Jouw Tower
Wij verzenden uw Tower in een zorgvuldig ontworpen, stevige verpakking, zodat het in perfecte staat aankomt. We hopen dat het u vele plezierige jaren zal bezorgen.
Wastafelafvoer
Om ervoor te zorgen dat u uw Tower meteen kunt gebruiken, leveren wij een stijlvolle, hoogwaardige wastafelafvoer, zodat u deze probleemloos kunt installeren.
| Merk | Riluxa |
| Type installatie | vrijstaand |
| Op maat gemaakt | Nee |
| Materiaal | Mineral Stone® |
| Kleur | Wit - RAL 9016 |
| Afwerking | Mat |
| Afmetingen van de holte | ⌀40cm |
| Breedte | 40cm |
| Diepte | 40cm |
| Hoogte | 85cm |
| Afvoer inbegrepen | Ja |
| overloop | Geen |
| Gewicht | 36kg |
| Garantie | 5 jaar |
| Levertijden | Afhankelijk van beschikbaarheid - Neem contact met ons op |