Amiens Aanrechtblad Wastafel
Amiens Aanrechtblad Wastafel
Elegante eenvoud
Elegante eenvoud
De Amiens opzetwastafel staat symbool voor ingetogen elegantie. De rondvormige wasbak rust sierlijk op een contrastrijke sokkel en trekt de aandacht met haar indrukwekkend visueel voorkomen. De witte kleurstelling straalt een serene zuiverheid uit en verfraait de omliggende ruimte op subtiele wijze. Dankzij de mogelijkheid om het wastafelblad flexibel te positioneren, past deze wastafel binnen diverse badkamerindelingen. Met zijn verfijnde ontwerp en luxe uitstraling verrijkt de Amiens Opbouw Wastafel elke badkamer met een atmosfeer van verfijnde eenvoud.

Over Mineral Stone®
Een geavanceerde combinatie van fijngemalen natuurlijke mineralen en zuivere hoogwaardige harsen, Mineral Stone® (ook bekend als solid surface of steenhars) biedt duurzaamheid en grote veelzijdigheid. Ontwerpmogelijkheden zijn overvloedig, met de mogelijkheid om zowel vloeiende rondingen als geometrische vormen te creëren. Onze stijlvolle collectie solid surface wastafels getuigt van de kracht van dit materiaal. Voor het volledige assortiment, ontdek onze Mineral Stone® wastafels.
Kenmerken
Mineral Stone®
Gemaakt van luxueus mat Mineral Stone®, ons exclusieve steenharsmateriaal, voor duurzaamheid, eenvoudig onderhoud en tijdloze elegantie. Verfraai uw ruimte met duurzame schoonheid.
Anti-Bacterieel
Dit niet-poreuze, naadloze materiaal is bestand tegen de groei van bacteriën en schimmels. Perfect voor hygiënegevoelige ruimtes, zoals keukens, badkamers en zorginstellingen.
Gemoedsrust
Als u bij Riluxa koopt, kunt u er zeker van zijn dat uw investering beschermd wordt door onze robuuste garantie van 5 jaar. Kwaliteit en gemoedsrust, gegarandeerd.
Wat zit er in de doos
Jouw Amiens
Wij verzenden uw Amiens in een zorgvuldig ontworpen, stevige verpakking, zodat het in perfecte staat aankomt. We hopen dat het u vele plezierige jaren zal bezorgen.
Wastafelafvoer
Om ervoor te zorgen dat u uw Amiens meteen kunt gebruiken, leveren wij een stijlvolle, hoogwaardige wastafelafvoer, zodat u deze probleemloos kunt installeren.
Gevormd door deskundige handen
Een trotse traditie van vakmanschap
| Type installatie | op een werkblad of op basis |
| Merk | Riluxa |
| Op maat gemaakt | Nee |
| Materiaal | Mineral Stone® |
| Kleur | Wit - RAL 9016 |
| Afwerking | Mat |
| Breedte | 45cm |
| Diepte | 45cm |
| Gewicht | 10kg |
| Hoogte | 13cm |
| Afvoer inbegrepen | Ja |
| overloop | Geen |
| Rand | Geen |
| Levertijden | Afhankelijk van beschikbaarheid - Neem contact met ons op |
| Garantie | 5 jaar |