Andromeda marmer hangende wastafel | Mini maat
Andromeda marmer hangende wastafel | Mini maat
Breng een gevoel van luxe in uw badkamer met onze Andromeda vrijhangende wastafel. Deze wastafel wordt gekenmerkt door strakke lijnen en een sterke rechthoekige vorm, met een subtiele helling naar de centrale afvoer. Gemaakt van Corian® of marmer, deze verfijnde vrijhangende wastafel is het perfecte stuk om hedendaagse high-end badkamers te verfraaien.

Slim Mini wastafel formaat - perfect voor kleine moderne badkamers
Het Slim Mini formaat biedt een slanke, compacte wastafel die speciaal is ontworpen voor kleine badkamers, poederkamers, garderobes, of elke badkamer waar u de ruimte moet maximaliseren.

Over ons Marmer
Marmer heeft een gevoel van luxe en een inherente natuurlijke schoonheid en brengt verfijning in het decor van een badkamer. Het is al duizenden jaren het favoriete materiaal voor badkamerwastafels en een tijdloze klassieker. Dit product is verkrijgbaar in het intense zwarte Nero Marquina marmer, het klassieke witte Carrara marmer en het prachtige Travertijn, dus u vindt zeker de juiste keuze voor uw badkamer. Bekijk ook onze marmeren wastafelcollectie.
Kenmerken
Authentiek marmer
Dit product is gemaakt van authentiek marmer, gewaardeerd om zijn natuurlijke schoonheid, unieke adering en luxueuze textuur.
Gemoedsrust
Als u bij Riluxa koopt, kunt u er zeker van zijn dat uw investering beschermd wordt door onze robuuste garantie van 5 jaar. Kwaliteit en gemoedsrust, gegarandeerd.
Wat zit er in de doos
Jouw Andromeda
Wij verzenden uw Andromeda in een zorgvuldig ontworpen, stevige verpakking, zodat het in perfecte staat aankomt. We hopen dat het u vele plezierige jaren zal bezorgen.
Wastafelafvoer
Om ervoor te zorgen dat u uw Andromeda meteen kunt gebruiken, leveren wij een stijlvolle, hoogwaardige wastafelafvoer, zodat u deze probleemloos kunt installeren.
Montagebeugels
Bevestigingsbeugels worden altijd meegeleverd met onze vrijhangende wastafels om een veilige installatie te garanderen en verborgen extra's te voorkomen.
Gevormd door deskundige handen
Een trotse traditie van vakmanschap
| Merk | Riluxa |
| Type installatie | wandhangend |
| Op maat gemaakt | Nee |
| Materiaal | Marmer |
| Afwerking | Mat |
| Breedte | 40cm |
| Diepte | 40cm |
| Hoogte | 20cm |
| Gewicht | 15kg |
| Afvoer inbegrepen | Ja |
| Bevestigingsset / Steunbeugels | Ja |
| overloop | Geen |
| Snijmarge | +/- 0.5cm |
| Levertijden | Afhankelijk van beschikbaarheid - Neem contact met ons op |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Marmer Kleuren Selectie |