Cassiopeia marmer hangende wastafel | Mini maat met achterplank
Cassiopeia marmer hangende wastafel | Mini maat met achterplank
Handgemaakt in Valencia door het getalenteerde team van Riluxa, is onze Cassiopeia vrijhangende wastafel een cultklassieker. Met zijn verwijderbare paneel om de afvoer slim te verbergen en zijn zacht aflopende basis is ons exclusieve ontwerp niet alleen mooi, maar ook uiterst praktisch in gebruik.
Gemaakt van Corian® solid surface of marmer, is dit elegante stuk een welkome aanvulling op elk stijlvol badkamerproject, waar het kan dienen als een op zichzelf staande vrijhangende wastafel of gestyled kan worden met een chique vrijhangend badkamermeubel.
Bekijk de volledige reeks Cassiopeia wastafels, baden en douchebakken van Riluxa.

Slim Mini wastafel formaat - perfect voor kleine moderne badkamers
Het Slim Mini formaat biedt een slanke, compacte wastafel die speciaal is ontworpen voor kleine badkamers, poederkamers, garderobes, of elke badkamer waar u de ruimte moet maximaliseren.

Over ons Marmer
Marmer heeft een gevoel van luxe en een inherente natuurlijke schoonheid en brengt verfijning in het decor van een badkamer. Het is al duizenden jaren het materiaal bij uitstek voor badkamerwastafels en een tijdloze klassieker. Dit product is verkrijgbaar in het intense zwarte Nero Marquina marmer en in het klassieke Italiaanse witte Carrara marmer, dus u vindt zeker de juiste keuze voor uw badkamer. Bekijk ook onze marmeren wastafelcollectie.
Kenmerken
Authentiek marmer
Dit product is gemaakt van authentiek marmer, gewaardeerd om zijn natuurlijke schoonheid, unieke adering en luxueuze textuur.
Gemoedsrust
Als u bij Riluxa koopt, kunt u er zeker van zijn dat uw investering beschermd wordt door onze robuuste garantie van 5 jaar. Kwaliteit en gemoedsrust, gegarandeerd.
Wat zit er in de doos
Jouw Cassiopeia
Wij verzenden uw Cassiopeia in een zorgvuldig ontworpen, stevige verpakking, zodat het in perfecte staat aankomt. We hopen dat het u vele plezierige jaren zal bezorgen.
Montagebeugels
Bevestigingsbeugels worden altijd meegeleverd met onze vrijhangende wastafels om een veilige installatie te garanderen en verborgen extra's te voorkomen.
Gevormd door deskundige handen
Een trotse traditie van vakmanschap
| Merk | Riluxa |
| Type installatie | wandhangend |
| Op maat gemaakt | Nee |
| Materiaal | Marmer |
| Afwerking | Mat |
| Breedte | 40cm |
| Diepte | 40cm |
| Hoogte | 20cm |
| Gewicht | 15kg |
| Kraangat | Ja |
| Afvoer inbegrepen | Geen |
| Bevestigingsset / Steunbeugels | Ja |
| overloop | Geen |
| Snijmarge | +/- 0.5cm |
| Levertijden | Afhankelijk van beschikbaarheid - Neem contact met ons op |
| Garantie | 5 jaar |