Cassiopeia marmer aanrechtwastafel | Mini maat
Cassiopeia marmer aanrechtwastafel | Mini maat
Met de Cassiopeia wastafel wordt functionaliteit vorm, dankzij het exclusieve ontwerp van Riluxa. De schuine bodem leidt de waterstroom naar de afvoer aan de achterkant, verborgen door een verwijderbaar paneel voor gemakkelijke reiniging en een elegante uitstraling. Vervaardigd in Valencia van Corian® of marmer, biedt de Cassiopeia een royale ruimte rondom de wastafel voor voldoende opbergruimte voor toiletartikelen of kleine decoratieve voorwerpen. Plaats hem bovenop een eigentijds, ingetogen badkamermeubel of misschien een opnieuw leven ingeblazen vintage dressoir om de perfecte ruimte te creëren.

Mini opbouw wastafels
Onze opbouw wastafels zijn verkrijgbaar in de formaten Mini, Comfort en Luxe. De Mini opbouw wastafel (tot 60 cm breed) is ontworpen met compacte badkamers en garderobes in gedachten. Met opties vanaf 30 cm kunt u een echt kleine wastafel vinden voor een chique poederkamer of een ruimtebesparende oplossing voor een kleine moderne badkamer, zonder concessies aan de stijl te doen.

Over ons Marmer
Marmer heeft een gevoel van luxe en een inherente natuurlijke schoonheid en brengt verfijning in het decor van een badkamer. Het is al duizenden jaren het materiaal bij uitstek voor badkamerwastafels en een tijdloze klassieker. Dit product is verkrijgbaar in het intense zwarte Nero Marquina marmer en in het klassieke Italiaanse witte Carrara marmer, dus u vindt zeker de juiste keuze voor uw badkamer. Bekijk ook onze marmeren wastafelcollectie.
Kenmerken
Authentiek marmer
Dit product is gemaakt van authentiek marmer, gewaardeerd om zijn natuurlijke schoonheid, unieke adering en luxueuze textuur.
Gemoedsrust
Als u bij Riluxa koopt, kunt u er zeker van zijn dat uw investering beschermd wordt door onze robuuste garantie van 5 jaar. Kwaliteit en gemoedsrust, gegarandeerd.
Wat zit er in de doos
Jouw Cassiopeia
Wij verzenden uw Cassiopeia in een zorgvuldig ontworpen, stevige verpakking, zodat het in perfecte staat aankomt. We hopen dat het u vele plezierige jaren zal bezorgen.
Gevormd door deskundige handen
Een trotse traditie van vakmanschap
| Merk | Riluxa |
| Type installatie | op een werkblad |
| Op maat gemaakt | Nee |
| Materiaal | Marmer |
| Afwerking | Mat |
| Breedte | 40cm |
| Diepte | 40cm |
| Hoogte | 12cm |
| Gewicht | 15kg |
| Afvoer inbegrepen | Geen |
| overloop | Geen |
| Snijmarge | +/- 0.5cm |
| Levertijden | Afhankelijk van beschikbaarheid - Neem contact met ons op |
| Garantie | 5 jaar |