Raku-badtrede
Raku-badtrede
Een doordachte aanvulling op de badkamer
Een doordachte aanvulling op de badkamer
De naam Raku is afgeleid van het Japanse woord voor ‘gemak’, een leidend principe achter het ontwerp. Het Raku badopstapje heeft een lage, langgerekte vorm, ontworpen om het in- en uitstappen van uw bad gemakkelijker en veiliger te maken. Dankzij het strakke architecturale profiel en de sculpturale eenvoud past hij perfect naast elk Riluxa-bad en biedt hij extra stabiliteit en ondersteuning, met name bij diepere baden, zoals het Tokyo-bad.
De Raku is meer dan alleen een opstapje, het is ook een veelzijdig rek voor handdoeken of badbenodigdheden, wat bijdraagt aan een badkamer die rustig, evenwichtig en doordacht aanvoelt.

Over Mineral Stone®
Een geavanceerde combinatie van fijngemalen natuurlijke mineralen en zuivere hoogwaardige harsen, Mineral Stone® (ook bekend als solid surface of steenhars) biedt duurzaamheid en grote veelzijdigheid. Ontwerpmogelijkheden zijn overvloedig, met de mogelijkheid om zowel vloeiende rondingen als geometrische vormen te creëren. Onze stijlvolle collectie solid surface wastafels getuigt van de kracht van dit materiaal. Voor het volledige assortiment, ontdek onze Mineral Stone® wastafels.
Kenmerken
Mineral Stone®
Gemaakt van luxueus mat Mineral Stone®, ons exclusieve steenharsmateriaal, voor duurzaamheid, eenvoudig onderhoud en tijdloze elegantie. Verfraai uw ruimte met duurzame schoonheid.
Anti-Bacterieel
Dit niet-poreuze, naadloze materiaal is bestand tegen de groei van bacteriën en schimmels. Perfect voor hygiënegevoelige ruimtes, zoals keukens, badkamers en zorginstellingen.
Gemoedsrust
Als u bij Riluxa koopt, kunt u er zeker van zijn dat uw investering beschermd wordt door onze robuuste garantie van 5 jaar. Kwaliteit en gemoedsrust, gegarandeerd.
Wat zit er in de doos
Jouw Raku
Wij verzenden uw Raku in een zorgvuldig ontworpen, stevige verpakking, zodat het in perfecte staat aankomt. We hopen dat het u vele plezierige jaren zal bezorgen.
| Merk | Riluxa |
| Type installatie | vrijstaand |
| Op maat gemaakt | Nee |
| Materiaal | Mineral Stone® |
| Kleur | Wit - RAL 9016 |
| Afwerking | Mat |
| Breedte | 50cm |
| Diepte | 25cm |
| Hoogte | 21cm |
| Gewicht | 13kg |
| Levertijden | Afhankelijk van beschikbaarheid - Neem contact met ons op |
| Garantie | 5 jaar |