Coal Spiegel met LED
Coal Spiegel met LED
De Coal spiegel maakt een opvallend statement met zijn chique ovale ontwerp en elegante lijst, ontworpen om elke badkamer te verfraaien. De prachtige perimetrische verlichting straalt een natuurlijk wit licht uit en biedt optimale helderheid voor al uw persoonlijke verzorgingsroutines. De spiegel heeft een intuïtieve aanraakbediening voor eenvoudige bediening, zodat u hem moeiteloos kunt gebruiken.
Gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal is deze spiegel niet alleen stijlvol, maar ook zeer goed bestand tegen roest en corrosie, waardoor hij perfect is voor vochtige omgevingen. De Coal spiegel combineert moderne elegantie met duurzaamheid en past moeiteloos bij onze complete serie Coal badkameraccessoires voor een geraffineerde stijl.
Kenmerken
Verlichting vooraan
LED-verlichting aan de voorkant biedt heldere, schaduwvrije verlichting voor duidelijke reflecties en beter zicht, perfect voor taken als verzorging en het aanbrengen van make-up.
Laag verbruik LED
Dankzij de energiezuinige LED-technologie biedt deze spiegel uitstekende verlichting terwijl hij een minimaal stroomverbruik heeft, waardoor uw energiekosten en de impact op het milieu lager zijn.
Responsible by Design
Free from lead, copper, solvents or harmful VOCs, our mirrors meet stringent environmental standards making them safe for your home and the environment.
Gemoedsrust
Als u bij Riluxa koopt, kunt u er zeker van zijn dat uw investering beschermd wordt door onze robuuste garantie van 5 jaar. Kwaliteit en gemoedsrust, gegarandeerd.
Wat zit er in de doos
Jouw Coal
Wij verzenden uw Coal in een zorgvuldig ontworpen, stevige verpakking, zodat het in perfecte staat aankomt. We hopen dat het u vele plezierige jaren zal bezorgen.
Montagemateriaal
De Coal wordt geleverd met alle essentiële hardware voor een veilige bevestiging aan de muur. Kies schroeven die geschikt zijn voor uw specifieke wandmateriaal om een veilige installatie te garanderen.
| Materiaal | Glas of Roestvrij Staal |
| Merk | Riluxa |
| Type installatie | wandhangend |
| Op maat gemaakt | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Afwerking | Mat |
| Breedte | 50cm |
| Hoogte | 100cm |
| Diepte | 4cm |
| Gewicht | 14kg |
| Bevestigingsset / Steunbeugels | Ja |
| Levertijden | Afhankelijk van beschikbaarheid - Neem contact met ons op |
| Garantie | 5 jaar |
| Verlichting | Spiegel met frontverlichting |
| Kleurtemperatuur | Neutraal wit (4000K) |
| Helderheid | 700LM |
| LED-spanning | Netvoeding, 12V DC uitgang |
| Stroomverbruik | 10W |
| Certificering | CE-gecertificeerd |
Kleurtemperatuur
De kleurtemperatuur is een beschrijving van de warmte of koelte van een lichtbron. Het is heel eenvoudig een methode om de kleurkenmerken van licht aan te geven, meestal als een warme (geelachtige) kleur of een koele (blauwachtige) kleur en deze meting wordt gedaan in de graden Kelvin (K). Hoe lager de Kelvin, hoe warmer het licht zal zijn. De gekozen lichtkleur voor uw nieuwe huis hangt af van uw voorkeur, interieur en levensstijl.
Raadpleeg het tabblad SPECIFICATIES voor de kleurtemperatuur van de spiegel.